Karta Klienta

Karta Klienta stanowi swoistą umową z Klientem na wykonanie zabiegu. Niniejsza profesjonalna Karta Klienta stanowi uniwersalną kartę do wykorzystania w przypadku różnych zabiegów (wykonywanych przez kosmetyczki, kosmetologów, oraz osoby wykonujące zabiegi z zakresu zaawansowanej pielęgnacji).

Karta Klienta zawiera:

  1. Miejsce do wpisania wszelkich potrzebnych danych personalnych Klienta,
  2. Zgodę na kontaktowanie się z Klientem w odpowiedniej formie,
  3. Ankietę medyczną (uniwersalną). Informację o stanie zdrowia Klienta,
  4. Pouczenie dotyczące bezpieczeństwa, w tym w szczególności stanowi dowód poinformowania Klienta o przeciwskazaniach, o możliwości wystąpienia niepożądanych skutków zabiegu,
  5. Wszelkie możliwe zobowiązania Klienta do określonego postępowania przed i po zabiegu,
  6. Zgodę Klienta na wykonanie zabiegu, jak również zgodę w przypadku Klienta niepełnoletniego,
  7. Zgodę na przesyłanie treści marketingowych i innych,
  8. Zgodę na publikację wizerunku Klienta przed i po zabiegu (w odpowiedniej formie).

Powyższa Karta Klienta powstała dzięki naszemu doświadczeniu, a także po wszechstronnej analizie orzecznictwa powstałego w skutek sporów na linii właściciel gabinetu – Klient.

Niniejsza Karta Klienta ma zadanie zabezpieczyć gabinet przed najczęściej występującymi roszczeniami Klientów gabinetów w branży Beauty.

Po zakupie otrzymasz Kartę Klienta w wersji Microsoft Word tak abyś mógł ją edytować.

Aby ochrona Twojego gabinetu była pełna sugerujemy zadbać również o Regulamin, zgodę na przetwarzanie danych osobowych (RODO), które są do zamówienia w naszym sklepie.

Karta Klienta nie zawiera szczegółowej informacji o przeciwskazanych czy instrukcji pielęgnacji przed i po zabiegu, ze względu na to, że każdy zabieg z zakresy branży Beauty ma swoiste przeciwskazania/sposób pielęgnacji.

Z naszego doświadczenia wynika, że niniejsza Karta Klienta stanowi bardzo mocny dowód w przypadku sporów sądowych z Klientami, co więcej ze względu na odpowiednią formę pisemną dla celów dowodowych – przeciwdziała występowaniu przez Klientów na drogę sądową i sprzyja polubownemu załatwieniu ewentualnego sporu z Klientem.

Zatem jeśli chcesz zabezpieczyć swój gabinet przed ewentualnymi roszczeniami Klientów i mieć problem „z głowy”, zapraszamy do zakupu tej profesjonalnej Karty Klienta, a także innych dokumentów w naszym sklepie.

Jeśli chcesz żeby Karta Klienta i inne dokumenty były stworzone stricte pod Ciebie, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią, stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Cena karty Klienta: 399zł

W celu zamówienia Karty Klienta prosimy o kontakt z Kancelarią:

Imię (wymagane)

E-mail (wymagane)

Temat

Wiadomość

Nota prawna. Prawa autorskie.

Kupując przedmiotowy dokument sprzedający udziela Ci licencji na jej korzystanie.

Prawa autorskie do dokumentu należą do Kancelarii radcy prawnego Joanna Jachymiak – Rogala.

Wykorzystywanie przedmiotowego dokumentu przez inne podmioty niż kupujący w celach komercyjnych, a także jej rozpowszechnianie jest zabronione.

Wszelkie udostępnianie innym podmiotom niż kupujący jest zabronione.